O mně

Radek Erben

Zkušený moderátor s dlouholetou praxí – to jsem já, Radek Erben.

Profesionální přístup a stoprocentně odvedená práce jsou samozřejmostí. Navíc produkční činnost, zajištění kompletního programu včetně technického vybavení právě pro vás i vaši firmu patří k dalším oblastem mého podnikání.

Moderování se věnuji profesionálně více než 20 let. V roce 1996 jsem nastoupil do rádia Orion. V současnosti pracuji pro Hitrádio Orion.

V roce 2008 jsem nastoupil do České televize. Společně s Monikou Žídkovou jsem moderoval Dobré ráno s Českou televizí. Ranní vysílání v přímém přenosu bylo skvělou zkušeností.

Od roku 2013 Dobré ráno s Českou televizí na Dvojce.

Příležitostně se věnuji i fotomodelingu. Kolekci pro webovou prezentaci jsem dělal pro společnost Bandi, dále Evraz Vítkovice steel, Vitality hotel, Moravskoslezský kraj aj.

Dlouholeté zkušenosti mám i s organizováním módních přehlídek v Rakousku, kde jsem pracovně působil 8 let.

Znalost jazyka: angličtina, němčina.

Těším se na spolupráci a věřím, že budete spokojeni.

S úctou Radek Erben

Bio

1986-1996 

Při studiích hrával jako DJ, 3 roky působil v Klagenfurtu, v devadesátých letech byl vyhledávaným klubovým DJem. Byl u začátků klubů Cobra, People, Rotunda, Fabric, BARvy na Stodolní ulici aj.

 

1996 

Nastupuje do rádia Orion, kde působí i v současnosti jako moderátor. Byl u zrodu legendárního klubového pořadu Startér, uváděl prestižní hitparádu. Od roku 2004 moderoval Dobré ráno, v současnosti už na Hitrádiu Orion vysílá v čase 15-19, každý všední den.

V té době začíná s moderováním sportovních a kulturních akcí. Moderoval otevírání prakticky všech hypermarketů Tesco v Čr.
Slavnostně otevíral všechna významná obchodní centra v Ostravě – Futurum, Avion shopping park, Ikea aj.

Velká část moderování tvořily módní přehlídky pro významné firmy. V Rakousku se několik let zabýval produkčním a technickým zajištěním přehlídek např. pro spol. Fussl modestraße.

 

2000

Začíná spolupráce s Terezou Maxovou a její nadací. Téměř 15 let pro ni zajišťuje a moderuje akce po celé Čr.

Moderuje významné společenské akce pro spol. OVaK, OZO, Evraz Vítkovice Steel a další, viz. reference.

 

2004

Nastupuje do České televize, kde moderuje pořad Dobré ráno na Dvojce. S krátkou přestávkou tento pořad moderuje stále.

 

2008

Začíná dlouhodobá spolupráce s významnými agenturani EY, Bison & Rose, PWC,  Crest communications, Vodafone aj., na projektech Firma roku, Živnostník roku, EY Podnikatel roku, Vodafone business club aj.

 

2012 – současnost

Moderuje významné sportovní události – Davis cup, Fed cup, ME v krasobruslení, MS v ledním hokeji, ME ve stolním tenise aj.

Nastupuje jako externí učitel na střední školu Ahol, vyučuje rétoriku a média.
Se svým kolegou praktikuje na míru mediální školení pro firmy, např. Radegast, OVaK, Agel aj.